Універсальна камера Decker DMX-02 AHD 5-32V
1 334,00 ₴
Є в наявності
Камера AHD 1080P заднього/переднього огляду. Горизонтальний кут огляду 170˚. 3 варіанта кріплення. Металевий корпус. Можливість довготривалої роботи. ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ Камера заднього/переднього огляду • Відмінне зображення в темряві • Змінюваний кут нахилу камери за рахунок обертання сенсору • Кріплення 3 в 1 (змінне) • Робоча напруга 5-32В • Сенсор AHD 1080P Hyper • Роздільна здатність 1920X1080P 25fps • Горизонтальний кут огляду 170˚ • Металевий корпус • Матриця AHD (магнітола або монітор мають підтримувати камери стандарту AHD) • Перемикання AHD/CVBS NTSC (помаранчевий) • Увім/Вимк паркувальних ліній (зелений) • Увім/Вимк дзеркального відображення (синій) • 5 Скляних лінз • Можливість довготривалої роботи • Захист IP68 • Розмір: 30х22х22мм • Тип роз’єму – мініатюрний 4-х піновий
| Модель авто | 5-32V |
|---|---|
| Бренд | Decker |
| Розмір | 30 x 22 x 22 мм |
| Тип камери | Універсальна |
| Формат відео | AHD |
| Тип кріплення камери | 2х стороння ліпка стрічка |
| Місце установки | Універсальна |
| Напруга | 5-32В |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.