Коаксіальна акустика MTX TX240C
2 417,00 ₴ Оригінальна ціна: 2 417,00 ₴.1 933,00 ₴Поточна ціна: 1 933,00 ₴.
Коаксіальна акустика MTX TX265C
3 265,00 ₴ Оригінальна ціна: 3 265,00 ₴.2 612,00 ₴Поточна ціна: 2 612,00 ₴.
Коаксіальна акустика MTX TX250C
2 743,00 ₴ Оригінальна ціна: 2 743,00 ₴.2 194,00 ₴Поточна ціна: 2 194,00 ₴.
Немає в наявності
1
Люди зараз переглядають цей товар!
Артикул:
202301445
Категорії: Акустика, Коаксіальна акустика
Опис
Коаксіальна акустика MTX TX250C (5,25 дюйма, 2-смугові коаксіальні, 55 Вт RMS, пікова потужність 380 Вт) відрізняються якістю звуку, дуже високою потужністю та винятковим оздобленням.
TX250C рекомендується використовувати з невеликим сабвуфером з підсилювачем, таким як MTX RTT8P RTP8 RTU8P або RTF10P для посилення низьких частот.
Якість динаміка на 2/3 залежить від якості складання. Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима.
Щоб насолодитися всією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, такий як TX2275 або TX2450, потужність і музичність якого перетворюють музику.
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 5.25″ (13 см)
- Номінальна потужність (RMS): 55 Вт
- Максимальна потужність: 380 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 – 22000 Гц
- Чутливість (SPL): 91,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
ВЧ динамік
- Діаметр ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани: Майлар
- Матеріал магніту: Неодим
НЧ динамік
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Поліпропілен
- Матеріал магніту: Ферит
Розміри та упаковка
- Зовнішній діаметр, мм: 135.9
- Установчий діаметр, мм: 118.5
- Настановна глибина, мм: 49
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Додаткова інформація
| Бренд | MTX Audio |
|---|---|
| Діаметр ВЧ | 13 мм |
| Чутливість (SPL) | 91,5 дБ |
| Діаметр котушки НЧ | 25 мм |
| Матеріал мембрани | Майлар |
| Матеріал підвісу НЧ | Гумова |
| Матеріал магніту | Ферріт |
| Матеріал дифузора НЧ | Поліпропілен |
| Номінальна потужність (RMS) | 55 Вт |
| Зовнішній діаметр | 135,9 |
| Монтажна глибина | 49 |
| Діапазон частот | 60 – 22000 Гц |
| Опір | 4 Ом |
| Типорозмір | 5.25″ (13 см) |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Максимальна потужність | 380 Вт |
| Тип АС | Коаксіальна |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Коаксіальна акустика MTX TX250C” Скасувати коментар







Відгуки
Відгуків немає, поки що.