Коаксіальна акустика MTX TX265C
3 265,00 ₴ Оригінальна ціна: 3 265,00 ₴.2 612,00 ₴Поточна ціна: 2 612,00 ₴.
Коаксіальна акустика MTX TX440C
3 527,00 ₴ Оригінальна ціна: 3 527,00 ₴.2 821,00 ₴Поточна ціна: 2 821,00 ₴.
Коаксіальна акустика MTX TX269C
4 703,00 ₴ Оригінальна ціна: 4 703,00 ₴.3 762,00 ₴Поточна ціна: 3 762,00 ₴.
Немає в наявності
3
Люди зараз переглядають цей товар!
Артикул:
202301447
Категорії: Акустика, Коаксіальна акустика
Опис
Коаксіальна акустика MTX TX269C (6×9 дюймів, 3-смугова коаксіальна, 80 Вт RMS, 550 Вт пік) відрізняється якістю звуку, дуже високою потужністю та винятковою обробкою. TX269C можна використовувати із сабвуфером з підсилювачем, таким як MTX RTP8, RTP12 або RTF10P для посилення низьких частот.
Якість динаміка на 2/3 залежить від якості збирання.
Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима.
Щоб насолодитися всією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, наприклад TX2275 або TX2450, що володіє потужністю і музичністю.
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: овальний 15×23 см (6×9)
- Номінальна потужність (RMS): 80 Вт
- Максимальна потужність: 550 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 24 – 22000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
ВЧ динамік
- Діаметр ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани: Майлар
- Матеріал магніту: Неодим
НЧ динамік
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Поліпропілен
- Матеріал магніту: Ферит
Розміри та упаковка
- Зовнішній діаметр, мм: 239 х 165
- Установчий діаметр, мм: 218.1 х 150.2
- Настановна глибина, мм: 79.8
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Додаткова інформація
| Бренд | MTX Audio |
|---|---|
| Діаметр ВЧ | 13 мм |
| Чутливість (SPL) | 93,5 дБ |
| Матеріал мембрани | Майлар |
| Матеріал підвісу НЧ | Гумова |
| Матеріал магніту | Ферріт |
| Матеріал дифузора НЧ | Поліпропілен |
| Номінальна потужність (RMS) | 80 Вт |
| Зовнішній діаметр | 239 х 165 |
| Монтажна глибина | 79,8 |
| Діапазон частот | 24 – 22000 Гц |
| Типорозмір | Овальний 15×23 см (6×9) |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Максимальна потужність | 550 Вт |
| Тип АС | Коаксіальна |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Коаксіальна акустика MTX TX269C” Скасувати коментар







Відгуки
Відгуків немає, поки що.