Компонентна акустика MTX TX6BMW.E
39 050,00 ₴ Оригінальна ціна: 39 050,00 ₴.31 240,00 ₴Поточна ціна: 31 240,00 ₴.
Немає в наявності
Компонентна акустика MTX TX6BMW.E (діаметр 20 см, 150 Вт RMS, 3-смугова, окремий комплект) перетворює ваш автомобіль на салон Hi-Fi. Різниця з базовою системою вражаюча… Заміна динаміків відбувається швидко і без проблем, тому що всі розміри динаміків ідентичні оригінальним. Просто гвинт… Ми використовували найкращі компоненти: усі магніти неодимові, мембрани скловолоконні/карбонові або шовкові (твітер). Комплект TX6BMW виправляє єдиний недолік BMW: звук.
Загальні характеристики
- Тип: Штатна
- Типорозмір: 8″ (20см)
- Номінальна потужність (RMS): 150 Вт
- Максимальна потужність: 450 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 23-25000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
ВЧ динамік
- Діаметр ВЧ: 25 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
СЧ динамік
- Діаметр СЧ: 100 мм
- Матеріал магніту: Неодим
- Матеріал дифузора СЧ: Скловолокно
НЧ динамік
- Матеріал дифузора НЧ: Карбон
- Матеріал магніту: Неодим
Розміри та упаковка
- Зовнішній діаметр, мм: 229.8
- Установчий діаметр, мм: 176
- Настановна глибина, мм: 40
- Кількість в упаковці: 6 шт. / комплект
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Список сумісності BMW (передні колонки)
E60 (5 серія седан 07/2003 > 05/2010) E61 (5 Series Estate 07/2003 > 05/2010) E65 (7 серія седан 2001 > 2008) E66 (7 Series Sedan Long 2001 > 2008) E70 (X5 08/2006 > 08/2013) E71 (X6 2008 > 2014) E83 (X3 2003 > 2010) E89 (Z4 Cabriolet 2009 > 2016) F01 (7 серія седан 2008 > 2015) F02 (7 Series Sedan Long 2009 > 2015) F07 (5 Series GT 2009 > 2017)
Міні (передні колонки)
R60 (Countryman 2010 > 2017) R61 (Paceman 2013 > 2017)
Рекомендовані товари до компонентної акустики MTX TX6BMW
Підсилювачі: MTX TX480D TX2275 TX2450
| Бренд | MTX Audio |
|---|---|
| Діаметр ВЧ | 25 мм |
| Діаметр СЧ | 100 мм |
| Чутливість (SPL) | 93,5 дБ |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Матеріал дифузора НЧ | Карбон |
| Номінальна потужність (RMS) | 150 Вт |
| Зовнішній діаметр | 229,8 |
| Матеріал дифузора СЧ | Скловолокно |
| Монтажна глибина | 40 |
| Діапазон частот | 23 – 25000 Гц |
| Типорозмір | 8″ (20 см) |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Максимальна потужність | 450 Вт |
| Тип АС | Компонентна |
| Тип | Компонентна |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.