Сабвуферний динамік MTX RT12-04
6 050,00 ₴ Оригінальна ціна: 6 050,00 ₴.4 840,00 ₴Поточна ціна: 4 840,00 ₴.
Сабвуферний динамік MTX TX615
13 750,00 ₴ Оригінальна ціна: 13 750,00 ₴.11 000,00 ₴Поточна ціна: 11 000,00 ₴.
Сабвуферний динамік MTX TX612
13 636,00 ₴ Оригінальна ціна: 13 636,00 ₴.10 909,00 ₴Поточна ціна: 10 909,00 ₴.
Немає в наявності
2
Люди зараз переглядають цей товар!
Артикул:
202301474
Категорії: Безкорпусні, Сабвуфери
Опис
Сабвуферний динамік MTX TX612- 30-сантиметровий 12-дюймовий сабвуфер MTX TX612 із середньоквадратичною потужністю 800 Вт виділяється своєю здатністю перетворювати автомобіль на концертний зал або нічний клуб, а також винятковим співвідношенням ціни та якості. Його серйозна конструкція з алюмінієвою рамою, великою підвіскою, великою звуковою котушкою та чудовим скловолокном конус робить його дуже ефективним та конкурентоспроможним.
Загальні характеристики
- Тип: Сабвуферний динамік
- Типорозмір: 12″ (30см)
- Номінальна потужність (RMS): 800 Вт
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 – 500 Гц
- Чутливість (SPL): 91,3 дБ
- Опір котушки: 2 Ом
- Діаметр котушки: 2,5″
- Тип звукової котушки: Одинарна, високотемпературна
- Матеріал магніту: Ферит
- Матеріал дифузора: Скловолокно
- Тип кошика: Лита алюмінієва
Параметри Тіля-Смолла
- Резонансна частота (Fs): 27 Гц
- Еквівалентний обсяг (Vas): 42,7 л
- Механічна добротність (Qms): 6,17
- Повна добротність (Qts): 0,39
- Сила магнітної індукції (BL): 16
- Електрична добротність (Qes): 0,42
- Лінійний хід (Xmax): 14 мм
- Площа дифузора Sd: 500,5 cм2
- Опір постійному струму (Re): 2 Ω
Розміри та упаковка
- Зовнішній діаметр, мм: 320
- Установчий діаметр, мм: 280
- Настановна глибина, мм: 142
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Додаткова інформація
| Бренд | MTX Audio |
|---|---|
| Чутливість (SPL) | 91,3 дБ |
| Тип кошика | Литий алюмінієв |
| Номінальна потужність (RMS) | 800 Вт |
| Матеріал магніту | Феріт |
| Матеріал дифузора НЧ | Скловолокно |
| Діапазон частот | 20 – 500 Гц |
| Опір | 2 Ом |
| Типорозмір | 12″ (30 см) |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Тип АС | Сабвуферний динамік |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Сабвуферний динамік MTX TX612” Скасувати коментар







Відгуки
Відгуків немає, поки що.