Сабвуферний динамік MTX TX615
13 750,00 ₴ Оригінальна ціна: 13 750,00 ₴.11 000,00 ₴Поточна ціна: 11 000,00 ₴.
Сабвуферний динамік MTX TX815
38 960,00 ₴ Оригінальна ціна: 38 960,00 ₴.31 168,00 ₴Поточна ціна: 31 168,00 ₴.
Сабвуферний динамік MTX TX812
34 090,00 ₴ Оригінальна ціна: 34 090,00 ₴.27 272,00 ₴Поточна ціна: 27 272,00 ₴.
Немає в наявності
2
Люди зараз переглядають цей товар!
Артикул:
202301476
Категорії: Безкорпусні, Сабвуфери
Опис
Сабвуферний динамік MTX TX812- 30-сантиметровий сабвуфер MTX TX812 сконструйований так само, як і RFL12, тільки з магнітною структурою меншого розміру. Рама RFL, хрестовина з подвійним гвинтом, 3-дюймова високотемпературна звукова котушка BASV, передня пластина 25 мм, середньоквадратична потужність 1800 Вт, пікова потужність 5400 Вт, вага 20 кг. І продуктивність, і звук виняткові.
Загальні характеристики
- Тип: Сабвуферний динамік
- Типорозмір: 12″ (30см)
- Номінальна потужність (RMS): 1800 Вт
- Максимальна потужність: 5400 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 26 – 500 Гц
- Чутливість (SPL): 90 дБ
- Опір котушки: 2 Ом
- Діаметр котушки: 3″
- Матеріал обмотки котушки: Обмежений алюміній
- Тип звукової котушки: Одинарна, високотемпературна
- Матеріал магніту: Ферит
- Матеріал дифузора: Поліпропілен
- Тип кошика: Лита алюмінієва
Параметри Тіля-Смолла
- Резонансна частота (Fs): 32 Гц
- Еквівалентний обсяг (Vas): 30,4 л
- Механічна добротність (Qms): 6,63
- Повна добротність (Qts): 0,44
- Сила магнітної індукції (BL): 18
- Електрична добротність (Qes): 0,47
- Лінійний хід (Xmax): 12,5 мм
- Опір постійному струму (Re): 2 Ω
Розміри та упаковка
- Зовнішній діаметр, мм: 325
- Установчий діаметр, мм: 285
- Настановна глибина, мм: 185
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Додаткова інформація
| Бренд | MTX Audio |
|---|---|
| Чутливість (SPL) | 90 дБ |
| Тип кошика | Литий алюмінієв |
| Номінальна потужність (RMS) | 1800 Вт |
| Матеріал магніту | Феріт |
| Матеріал дифузора НЧ | Поліпропілен |
| Діапазон частот | 26 – 500 Гц |
| Опір | 2 Ом |
| Типорозмір | 12″ (30 см) |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Тип АС | Сабвуферний динамік |
| Максимальна потужність | 5400 Вт |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Сабвуферний динамік MTX TX812” Скасувати коментар







Відгуки
Відгуків немає, поки що.